Škola v přírodě

Vážení rodiče,

dnes po dětech posílám přihlášky na školu v přírodě na Černé hoře, která se uskuteční od pátku 6. do pátku 13. května 2022. Těší mě velký zájem, věřím, že si pobyt na čerstvém vzduchu užijeme!

Prosím o dodání přihlášek nejpozději v pondělí 11. 4., předám je panu zástupci kompletně za celou třídu. Celkem tedy posílám 3 lejstra:

• “informace pro rodiče” – ponecháte si
  • “závazná přihláška” – děti mi odevzdají nejpozději 11. 4., společně s kartičkami pojišťovny předám panu zástupci
  • “bezinfekčnost” – odevzdáte až u autobusu

Cena je dotována MČ Praha 10 a činí 3 000,- Kč. Částku prosím vložte do školní on-line pokladny do 15. 4.

Zároveň posílám ještě přihlášku na již 5. sobotní třídní výlet 9. 4., tentokrát tematicky nazvaný “Za lovci mamutů”, neboť půjdeme přes pravěká osídlení ze Suchdola přes Únětice do Roztok. Přihlášku na výlet očekávám do pátku 8. 4.

Díky za spolupráci!

Jan Havlice