Důležité informace

Vážení rodiče,

situace ve světě je složitá a pochopitelně se dotýká i dětí. Přečtěte si prosím příspěvek paní ředitelky, kde také najdete několik užitečných materiálů na téma Jak mluvit s dětmi o válce.

Samozřejmě i u nás ve třídě se mluvilo o možnosti pomoci Ukrajině. Vzhledem k tomu, že aktuálně připravujeme charitativní stand-up show, jejíž výtěžek jsme původně mínili věnovat jinam, tak nakonec zisk ze vstupného zašleme na účet Českého červeného kříže, který za to pořídí zdravotnický materiál.

Na třídní charitativní stand-up show jste srdečně zváni ve středu 9. 3. od 16:00 (premiéra) nebo 16:30 (repríza), uskuteční se v rámci školního jarmarku.

V 17:00 navážeme třídní schůzkou.

V sobotu 12. 3. začínají jarní prázdniny, které jsou mimořádně prodlouženy o den ředitelského volna v pondělí 21. 3. (z důvodu výměny oken, již jsem avizoval), takže do školy jdeme opět až v úterý 22. 3.

V posledním březnovém týdnu a na začátku dubna pak budeme pracovat na první fázi celoškolního projektu “Sousedé”, ve kterém dáváme dohromady středoevropskou kuchařku. Budeme tedy ve škole vařit, podrobnosti včas sdělím.

Tolik zatím k březnu.

Přeji si, aby příchod jara byl také ve znamení příchodu míru.

Jan Havlice