Organizace prvního týdne

Milí osmáci, vážení rodiče,

začíná nám nový školní rok a proto je potřeba Vám sdělit některé důležité informace.

První asi nejdůležitější je, že se zítra neuvidíme, protože moje dcera jde do první třídy a já jdu s ní. Proto první hodinu budete mít pouze s paní asistentkou Malinovou.

Začátek školního roku také bude znamenat nějaká omezení vyplývající z aktuálních opatření ministerstva zdravotnictví. Jedná se zejména o:

• Testování – proběhne ve 3 termínech: 1., 6. a 9. září. Testovat se nemusejí ti, kteří jsou 15 dní po očkování nebo 180 dní po prodělaném covidu – v takovém případě ale prosím o doklad v papírové podobě.
  • Dodržování základní hygieny.
  • Roušky budeme nosit jen ve společných prostorách, ve třídě už ne. Pouze v případě, že by se některý žák/yně odmítl/a testovat, pak by platila povinnost mít roušku po celou dobu pobytu ve škole, zákaz zpívání a zákaz cvičení v tělocvičně.

ST 1. 9. v 7:55 slavnostní zahájení před školou, poté přesun do třídy (učebna nám zůstává stejná); přivítání, testování, předání základních informací a konec v 8:45; kdo bude mít zájem o oběd, nahlásí mi, výdej bude od 10:00
ČT 2. 9. od 8:00 třídnické práce, vyučování končí v 11:40
PÁ 3. 9. od 8:00 třídnické práce, v 9:40 vítání prvňáčků, vyučování končí v 11:40
od PO 6. 9. se učíme dle rozvrhu

Těším se na Vás ve čtvrtek 2. 9. (na rodiče pak ve středu 22. 9. 2021 od 17:00 na třídních schůzkách).

Tomáš Pinkr