Předvánoční čas ve škole – změna

Ahoj třído, vážení rodiče,

určitě vás neminula zpráva, že vánoční prázdniny se prodlužují o dva dny, tj. budou i 21. a 22. 12. Posledním školním dnem roku 2020 je tak pátek 18. 12. A protože by naše třída byla díky rotační výuce ochuzena o předvánoční rozloučení, paní ředitelka upravila páteční provoz školy.

V pátek 18. 12. můžete přijít na první dvě vyučovací hodiny (8 – 9:40) do školy a uspořádáme si třídní vánoční mejdan. Na domluvu, jak to udělat s případnými dárky už čas nemáme, takže navrhuji, že si letos nadělovat nic nebudeme. Bude nám stačit společné setkání – bylo by ale hezké, kdybyste vymysleli, jaké písničky si budeme pouštět a přinesli drobné (skutečně drobné! máme jen dvě hodiny) občerstvení – ochutnávku cukroví. Připravím pro vás také speciální vánoční (a vůbec ne vědomostní!) Kahoot o sladkou odměnu.

A teď prakticky: do školy si přineste jen ŽK, psací potřeby a snad tentokrát výjimečně doporučuji i mobil, abyste si mohli zahrát Kahoot. A hlavně nějaký pytel/tašku/brašnu na sbalení všech věcí ze šatní skříňky, necháme je na Vánoce čisté.

Bohužel to na naši třídu vyšlo s rotační výukou tak, že jste byli ve škole jen jeden týden, zatímco sedmáci týdny dva. Proto dochází od ledna 2021 ke změně a do školy budete chodit v liché týdny. Uvidíme se tedy po vánočních prázdninách v pondělí 4. 1. 2021 ve škole.

Budu se na vás těšit v pátek!

Jan Havlice

Comments are closed.